Deluxe Lashes blakstienų priauginimo priemonės

Šiuolaikinės moterys ypač rūpinasi savo grožiu ir stengiasi, kad išvaizda iki mažiausių smulkmenų būtų tobula. Moterį puošia ne tik skaistus veidas, tvarkingi nagučiai, bet ir išraiškingas ir skvarbus žvilgsnis. O ko imtis, jei gamta pašykštėjo ilgų, riestų ir tankių blakstienų? Yra viena puiki išeitis – tai blakstienu priauginimas. Šią procedūrą jau kelerius metus renkasi tos dailiosios lyties atstovės, kurios nori atskleisti savo žvilgsnio grožį, pagyvinti veidą bei puoselėti išvaizdą. Blakstienų priauginimas nėra žalinga procedūra, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog po vieną plaukelį prie jūsų natūralių blakstienų lipdomi nauji natūralūs plaukeliai, kurie yra išties tvirti, elastingi, ir, svarbiausia, labai švelnūs bei kokybiški.

Procedūros metu pagal klienčių poreikius parenkamos tinkamiausios blakstienų priauginimo priemonės. Pirma, priauginimo procedūrai ypač svarbūs klijai, kuriais prie tikrųjų blakstienų priklijuojami naujieji blakstienų pluošteliai. Klijų yra kelių rūšių: vieni yra universalūs, kiti – patobulintos formulės, tretieji – labai patvarūs, ketvirtieji tinka jautrių akių savininkėms bei moterims, kurios nešioja kontaktinius lęšius ir t. t. Žinoma viskas vyksta labai saugiai, kad nenukentėtų nei akys, nei natūralios jūsų blakstienos, nei paakiai ir kad išėjusios jaustumėtės pagražėjusios ir pasidabinusios dailia blakstienų vėduokle. Parinkus tinkamus klijus, pritaikomos ir kitos blakstienų priauginimo priemonės, pavyzdžiui, apsauginės, tinkamiausi darbui įrankiai ir t. taip pat pasirenkamas ir blakstienų ilgis, rūšis ir panašiai. Beje, priauginant blakstienas galimos įvairios variacijos: greta įprastų juodos spalvos blakstienų siūloma priauginti kelis kuokštelius kitos spalvos blakstienų ar netgi visas spalvotas blakstienas, tačiau tai tiks anaiptol ne visoms moterims.

Na o merginoms ir moterims, kurios nori padėti pasipuošti kitoms dailiosios lyties atstovėms, siūlomi vos porą dienų trunkantys įvadiniai blakstienų priauginimo kursai. Tai kursai, kuriuose būsite supažindinamos su blakstienų priauginimo procedūros subtilybėmis, saugos ir higienos reikalavimais, susipažinsite su kompetentingomis specialistėmis, susirasite bendraminčių, o galbūt ir draugių! Blakstienų priauginimo kursai padės paįvairinti laisvalaikį, o, svarbiausia, ateityje turėsite galimybę tobulėti ir pažengusiųjų kursuose. Galbūt blakstienų priauginimas taps didžiuliu pomėgiu, o galbūt ir pagrindiniu pajamų šaltiniu? Tai priklausys tik nuo Jūsų pačių – kiek darbo ir pastangų įdėsite besimokydamos priauginti blakstienas ir besipraktikuodamos šioje srityje, kiek tam laiko skirsite ir kaip rimtai į tai pažiūrėsite.

Daugiau informacijos nuoroda.

Bendra | Žymos: , , , | Nėra komentarų. Būk pirmas!