Naujienų kompiliacija: Jėzus buvo gėjus musulmonas ir kt.


Jeigu jums truputį atsibodo standartinės religinės pasakos, tai štai jums šis tas naujo!

Bernardinai trimituoja, apie tai, kokie stabmeldžiai yra katalikai:

2012 m. balandžio 15 d., švenčiant Dievo Gailestingumo sekmadienį, Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje lankėsi Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, kuris 12 val. šv. Mišiose pašventino Palaimintojo Jono Pauliaus II relikvijorių ir jame įdėjo jo kraujo relikviją.

Alfa skelbia, kad Leonardas da Vinčis buvo musulmonas:

Knygoje pavadinimu „Leonardo da Vinčio piešiniai“ meno ir istorijos kritikas Mortezas Khaladji Amirhoseyni teigė, kad jis buvo musulmonas.

[...]

Knygoje autorius bando įrodinėti, kad L. da Vinčis priėmė musulmonų tikėjimą, o visi šaltiniai sąmoningai nuslėpė šį faktą.

XIX a. prancūzų autorius (vardas neminimas) aprašė dailininko atsivertimą į islamą. Tačiau jo traktatas buvo uždraustas, savo knygoje teigė M. K. Amirhoseynas.

Delfi skelbia, kad Jėzus buvo gėjus:

„Jėzus buvo žydų rabinas. Neįprasta, kad jis buvo nevedęs. Spėlionės, neva jį su Marija Magdaliete siejo romantiški ryšiai, tėra išmislas, neturintis jokių biblinių įrodymų. Tuo tarpu įrodymai, jog Jėzus galėjo būti tuo, ką šiandien vadiname gėjais, yra labai tvirti“, – sako anglikonų pastorius Paulas Oestreicheris.

Na ir galų gale Lietuvos žinios skelbia, kad Jėzus buvo musulmonas:

E.Gunay aiškino, jog rankraštyje rašoma, kad Jėzus buvo tik vienas iš daugybės pranašų, pasireiškusių įvairiais amžiais, o paskutinis iš jų buvo pranašas Mahometas. Rastas rankraštis teigia, kad Jėzaus uždavinys buvo pranešti apie Mahometo atėjimą. „Kaip turėjo vadintis Mesijas? Jo palaimintas vardas buvo Muhammadas. Dar kitoje rankraščio vietoje rašoma, jog ir pats Jėzus teigė, kad jis nėra Mesijas, o tik Izmaelitas, t. y. Arabas“, – aiškino ministras E.Gunay.

Komentarų: 9

 1. Tikintis on Balandis 21st, 2012

  Kaip Jėzus galėjo būti musulmonas, jei tais laikais nebuvo islamo religijos?

 2. skeptikas on Balandis 21st, 2012

  Religijoje pilna prisikėlimų iš mirties, pasaulio sukūrimų, prieštaravimų kone visiems įmanomiems mokslams, kelionių į rojų, sielų ir visokių kitokių niekų… o vienintelis dalykas, prie kurio tu sugebi prisikabinti yra kelių šimtų metų skirtumas tarp religijos atsiradimo ir to kas turėta omenyje „Jėzus buvo islamo pranašas“?

 3. Sejanus on Balandis 21st, 2012

  Tarsi norėdamas sukritikuoti kažkurią dalį žmogus privalo kartu kritikuoti viską, ką įmanoma… Pats tamsta irgi aprašėte šituos kliedesius, nors šiuo metu kokioje nors JAV kreacionistai plauna protą vaikams…

 4. skeptikas on Balandis 22nd, 2012

  Sejanus, atkreipk dėmesį į nesutapimą tarp komentatoriaus vardo ir jo komentaro.

 5. Sejanus on Balandis 23rd, 2012

  Aš taip ir įtariau, kad tau visų pirma užkliuvo vardas ir todėl jo komentarą įvertinai visai per kitą prizmę ;)

  Other news. Šiaulių „Universitete“ dėstomas būrimas iš delno, and I am not making this up. Joks „The Onion“ stiliaus fiktyvių juokingų naujienų saitas Lietuvoje neįmanomas, konkurencija su realybe tiesiog nesveika.

 6. Sarkazmas on Balandis 23rd, 2012

  Kokios orientacijos buvo Biblijos personažas? Ar čia ne tas pats, kas susimušti dėl to, kokios rūšies uogienę labiausiai mėgo Karlsonas?

 7. beast on Balandis 23rd, 2012

  Eina ***** !!
  Nepatikejau del burimo is delno siauliu univere. Turejau pasigooglint… Cia yra visiskas pravalas… lietuviskai – įgriuvos.

  Net nezinau kas labiau liudina. Kad universiteto valdziai nuo stogo cerpes pasislinko. Ar kad studentai neboikotavo tokio lygio absurdiskumu. Jeigu tai kazkaip rodo siauliu universiteto koridoriu kontingenta, tai vaizdelis labai labai liudnas.

 8. Niemand on Balandis 24th, 2012

  „Kaip Jėzus galėjo būti musulmonas, jei tais laikais nebuvo islamo religijos?“

  Pasak korano, Jėzus buvo vienas iš pranašų, bet nubeuvo nukryžiuotas, o paimtas į dangų in corpore. Taigi su islamu viskas ten gerai.

 9. Tikintis on Balandis 24th, 2012

  Koranas kaip ir biblija – tik pasakos